Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Projekt realizowany jest w okresie od 01.08.2016 r. do 31.07.2017 i obejmuje swym zasięgiem mieszkańców powiatu inowrocławskiego, mogileńskiego, radziejowskiego oraz żnińskiego w woj. kujawsko pomorskim. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych 120 uczestników, w tym 72 kobiet, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących wyżej wymienione powiaty.

Aktualności

Ruszyła kolejna grupa w miejscowości Dąbrowa

15 marca 2017

Ruszyła kolejna grupa w miejscowości Dąbrowa Mogileńska szkolenia z Treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Osobą prowadzącą zajęcia jest Mirosława Drabińska. Dzisiaj prowadzono konwersację na temat komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Grupa liczy 6 osób. 

Zakończenie szkolenia z miejscowości Gniewkowo

6 marca 2017

Dzisiejszego dnia zakończył się kurs „Warsztat kreowania własnego wizerunku” w miejscowości Gniewkowo w powiecie inowrocławskim. Szkolenie trwało 12 godzin. Każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie ukończenia kursu.

Rusza grupa w Złotnikach Kujawskich

3 marca 2017

Rusza kolejna grupa „Trening kompetencji i umiejętności społecznych” w miejscowości Złotniki Kujawskie w powiecie inowrocławskim. Zajęcia prowadzone są przez Panią Mirosławę Drabińską. Szkolenie według harmonogramu będzie trwać 30 godzin, w ciągu kilku dni.

Pierwsze zajęcia grupy II w Jeziorach Wielkich już za nami

27 lutego 2017

Beneficjenci projektu „Drogowskaz-kierunek dobrej zmiany” rozpoczęli zmagania z 30 godzinnym szkoleniem z zakresu „Trening kompetencji i umiejętności społecznych” W trakcie zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę z zarządzania czasem, negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu osobom spoza miejscowości, w których odbywać się  będą zajęcia.

Beneficjenci mają za sobą kurs „Operator maszyn do prac ziemnych”

25 lutego 2017

Dzisiejszego dnia zakończył się kurs „Operator maszyn do prac ziemnych”. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.  Kurs zakończył się egzaminem.

Ostatnie zajęcia szkolenia „Warsztat kreowania własnego wizerunku” w Dąbrowie Mogileńskiej

22 lutego 2017

Dzisiaj kończy się szkolenie grupy II „Warsztat kreowania własnego wizerunku”. Kurs miał wymiar 12 godzin. Szkolenie odbywało się w godzinach porannych. Kurs zakończyło 6 osób.

Grupa w Jeziorach Wielkich kończy dzisiaj zajęcia

21 lutego 2017

Grupa I Jeziora Wielkie kończy dzisiaj swoje 12 godzinne szkolenie z zakresu Zarządzania finansami i planowania domowego budżetu. Kurs  rozpoczął się  19 października  2016. Szkolenie  rozpoczęło 6 osób, w tym tez składzie  dzisiaj grupa kończy szkolenie. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. 

Dzisiaj rozpoczyna zajęcia grupa I w Jeziorach Wielkich

20 lutego 2017

W dniu 23 lutego 2016 roku zajęcia rozpoczęła kolejna grupa z miejscowości Jeziora Wielkie. Beneficjenci w liczbie 8 osób  w ciągu 12 godzin zdobędą wiedzę z zakresu „Zarządzanie finansami i planowanie domowego budżetu”. W przypadku 80% frekwencji uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu. Życzymy im przyjemnych zajęć.

Zakończono szkolenie w Złotnikach Kujawskich

14 lutego 2017

Dnia 14 lutego zakończyło się szkolenie pt. „Zarządzanie finansami i planowanie domowego budżetu”. W kursie wzięło udział 9 osób. Celem warsztatu było podwyższenie świadomości finansowej wśród uczestników projektu oraz przeprowadzenie praktycznych przykładów, które uczestnicy będą mogli wykorzystać w życiu codziennym.

Z nami zdobędziesz kwalifikacje zawodowe

13 lutego 2017

Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu prowadzi cały czas działania promocyjno-rekrutacyjne na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jesteśmy pełni optymizmu, że uda nam się zebrać grupę. Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy.