g

Krótko o projekcie

Projekt „Korzystam z internetu na co dzień i od święta” dofinansowany z projektu grantowego pt. „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego” który realizowany jest przez Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica, 87-214 Płużnica 37A (Operator), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lat 2014-2020, Oś Priorytetowa nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Zapraszamy do udziału w projekcie

3 grudnia 2018

Będziemy uczyć internetu w gminie Janikowo

3 grudnia 2018