Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu „ Krok do przodu” jest zwiększenie szans na znalezienie pracy poza sektorem rolnym przez osoby, które nie będą utrzymać się z pracy w rolnictwie.

Aktualności

Krok do przodu

15 listopada 2007

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Krok do przodu”  14 listopada w restauracji „ROMA” w Inowrocławiu mieliśmy przyjemność przeprowadzić konferencję podsumowującą realizację projektu dla rolników „Krok do przodu”.

Rekrutacja do III cyklu

9 lutego 2007

Ogłaszamy nabór na III cykl szkoleń w ramach projektu „Krok do przodu” Zapraszamy do uczestnictwa w III już cyklu szkoleń w ramach projektu „Krok do przodu”.

Rekrutacja II cykl

2 listopada 2006

Ogłaszamy nabór na II cykl szkoleń w ramach projektu „Krok do przodu” Rozpoczynamy  rekrutację na II cykl szkoleń projektu „Krok do przodu”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Krok do przodu I

25 sierpnia 2006

Ogłaszamy nabór na I cykl szkoleń „Krok do przodu”. Rozpoczynamy  rekrutację na I cykl szkoleń projektu „Krok do przodu”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. Uczestnikom z powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego  proponujemy udział w jednym z dwóch szkoleń: – szkolenie zawodowe trwające 360 godzin 1. „Spawacz  elektryczny w  metodzie 111 i 135” […]

Skip to content