g

Krótko o projekcie

Brak opisu projektu.

Rozmowy z pośrednikiem pracy uczestnicy II Cyklu mają już za sobą

13 sierpnia 2015

Dziś odbyły się indywidualne rozmowy z pośrednikiem pracy. Była to ostatnia obowiązkowa forma wsparcia w jakiej brali udział uczestnicy projektu „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”.

Zakończenie projektu

31 stycznia 2014

Ostatnie spotkanie uczestników w ramach projektu. Zakończenie realizacji projektu:  „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”

Dziś osiem Panów zakończyło szkolenie zawodowe na Operatora maszyn do prac ziemnych

14 grudnia 2013

Dziś osiem Panów zakończyło szkolenie zawodowe na „Operatora maszyn do prac ziemnych”

Wyjazd do Kinomax w Inowrocławiu

5 grudnia 2013

W dniu 4 grudnia 2013 roku uczestnicy projektu wzięli udział w wyjeździe  kulturalnym do Kinomax w Inowrocławiu. Wyjazd był dla uczestników projektu całkowicie bezpłatny.

Ostatnie warsztaty już się zakończyły.

4 grudnia 2013

W dniach 3-4 grudnia 2013 roku w Żninie odbyły się "Warsztaty z technik aktywnego poszukiwania pracy" – były to już ostatnie grupowe zajęcia dla IV cyklu.

Uczestnicy projektu dziś zakończyli szkolenie Pracownik hurtowni z obsługą wózka widłowego

15 listopada 2013

Uczestnicy projektu dziś zakończyli szkolenie „Pracownik hurtowni z obsługą wózka widłowego”

Impreza integracyjna dla uczestników projektu już za nami!

14 listopada 2013

W dniu 13 listopada 2013 r. w Żninie odbyła się impreza integracyjna dla uczestników projektu „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej” oraz ich rodzin.

Wyjazd do Multikina w Bydgoszczy

7 listopada 2013

W dniu 6 listopada 2013 roku uczestnicy projektu wzięli udział w wyjeździe  kulturalnym do Multikina w Bydgoszczy. Wyjazd był dla uczestników projektu całkowicie bezpłatny.

Szkolenie Księgowość małej firmy dobiegło końca

3 listopada 2013

Trening z zakresu autoprezentacji.

25 października 2013

Uczestnicy IV Cyklu projektu  "Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej" wzięli udział w dwu dniowych warsztatach.