g

Wyjazd integracyjno-kulturalny

1 września 2011

W dniu 14.08.2011 r. odbył się kolejny wyjazd integracyjno-kulturalny uczestników projektu „Możliwości bez granic” do Bydgoszczy

Lipiec pod znakiem szkoleń i warsztatów dla uczestników projektu.

28 lipca 2011

Lipiec upłynął uczestnikom pod znakiem szkoleń. Zajęcia odbywały się  z higieny osobistej, florystyki, gospodarstwa domowego. W lipcu miały tez miejsce spotkania jakie cyklicznie pod nazwą grupa wsparcia są prowadzone przez psycholożki z Fundacji ekspert – Kujawy.

Pierwsze zajęcia już za nami.

30 czerwca 2011

Za uczestnikami projektu są już trzydniowe warsztaty psycho – edukacyjne. W warsztatach prowadzonych przez psycholożki z Fundacji Ekspert  – Kujawy wzięło udział 16 uczestników.

Zakończenie procesu rekrutacji.

17 czerwca 2011

Miło nam poinformować iż prowadzone działania rekrutacyjne zakończyły się pełnym sukcesem. W wyniku działań prowadzonych przez koordynatora lokalnego, do projektu pozyskano 16 osób niepełnosprawnych.

Rusza projekt Możliwości bez granic dla niepełnosprawnych mieszkańców Gminy Dąbrowa Biskupia.

3 czerwca 2011

Po kilkumiesięcznej przerwie, związanej z przesunięciem terminu realizacji projektu, w czerwcu rozpoczynamy realizację projektu „Możliwości bez granic”. Rekrutacja prowadzona będzie do 16 czerwca 2011 przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych OKNO, w Dąbrowie Biskupiej.

Możliwości bez granic – plakat promocyjny

9 marca 2011