g

Napisali o nas

3 grudnia 2009

Kolejny artykuł o Fundacji – Teraz potrafią już dużo więcej!

Uroczyste zakończenie projektu dla bezrobotnych w Inowrocławiu

1 grudnia 2009

W dniu 30 listopada 2009 roku w Inowrocławiu odbyła sie konferencja podsumowująca projekt "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach"

Uroczyste zakończenie projektu dla bezrobotnych w Żninie

26 listopada 2009

W dniu 25 listopada 2009 roku w Żninie odbyła sie konferencja podsumowująca projekt "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach"

Napisali o nas…

6 listopada 2009

Kolejny artykuł o Fundacji – Nowe kwalifikacje sposobem na nowy zawód i nową pracę.

Czas na ewaluację projektu „Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach” – konferencja podsumowująca

5 listopada 2009

Zbliża się do końca realizacja niniejszego projektu, dlatego czas na podsumowania.

Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach – zakończenie III cyklu projektu

5 listopada 2009

W dniu dzisiejszym (4.11.2009 roku) zakończylismy ostatnie z zaplanowanych zajęć w ramach niniejszego projektu.

Kolejne szkolenia zawodowe dla bezrobotnych

17 września 2009

Rozpoczynamy realizację kolejnych szkoleń zawodowych w ramach projektu "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach".

„Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach” – harmonogram zajęć

9 września 2009

Drodzy uczestnicy projektu "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach", udostępniamy Państwu harmonogram na WARSZTATY PSYCHOLOGICZNO – DORADCZE.

„Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach” – harmonogram zajęć

3 września 2009

Ruszył III nabór na szkolenia dla bezrobotnych!

20 sierpnia 2009

Zapraszamy do udziału w III cyklu projektu "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach"