Pełnisz funkcję opiekuna faktycznego? Zgłoś się na szkolenie

3 października 2019

Opiekujesz się osobą niesamodzielną albo chcesz się taką osobą opiekować?
Jeśli tak – zapraszamy do udziału w naszym projekcie.

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy w partnerstwie z Fundacją „WIĘCEJ Z ŻYCIA” z siedzibą w Wągrowcu i Fundacją Ekspert – Kujawy z siedzibą w Inowrocławiu realizuje projekt pt.: „POGODNA JESIEŃ ŻYCIA. Usługi opiekuńcze w Bytomiu”, który ma  na celu zwiększenie liczby miejsc świadczenia usług opiekuńczych.

W ramach projektu jako OPIEKUN FAKTYCZNY otrzymasz:

• 40-godzinne szkolenie teoretyczno-praktyczne zwiększające umiejętność w zakresie opieki nad osobami niesamodzielnymi,
  • poradnictwo indywidualne (m.in. psychologiczne, prawne, rehabilitacyjne, medyczne) – pomoc w uzyskiwaniu informacji umożliwiających poruszanie się po różnych systemach wsparcia
  • sfinansowaną usługę opiekuńczą w celu umożliwienia funkcjonowania społecznego, m.in. poprzez udział w szkoleniach i doradztwie.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie – zapraszamy do kontaktu:

Centrum Usług Opiekuńczych w Bytomiu
ul. Fałata 39/9A, 41-902 Bytom
tel.: 605 – 967 – 017

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy
Ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław,
e-mail: persona.ino@wp.pl

Wpis został opublikowany na stronie lidera projektu