Zakończenie szkoleń zawodowych w projekcie.

29 stycznia 2011

 Miło nam poinformować, iż w styczniu 2011 roku, zakończyliśmy szkolenia zawodowe, podnoszące kwalifikacje zawodowe mieszkańców gminy Rojewo.

W Rojewicach 24 stycznia, a w Jezuickiej Strudze 26 stycznia 2011 zakończyły się kursy  Florystyki, aranżacji wnętrz, zdobienia przedmiotów i architektury ogrodów. Nowe kwalifikacje w ten sposób zdobyło 30 osób.

25 stycznia 2011 także w Rojewicach zakończyło się szkolenie z zakresu  Podstaw przedsiębiorczości oraz organizacji agroturystyki i agrobiznesu. W szkoleniu wzięło udział łącznie 11 osób.

28 stycznia  2011 także w Rojewicach  zakończyło się także szkolenie z Obsługi komputera oraz Internetu. W trakcie 14 spotkań jakie w ciągu ostatnich 3 miesięcy odbywały się w Sali komputerowej, swoje kwalifikacje podnosiło 10 mieszkańców gminy Rojewo.

Wszystkim uczestnikom szkoleń gratulujemy ukończenia szkoleń, a także życzymy powodzenia w poszukiwaniu zatrudnienia adekwatnego do zdobytej wiedzy.

Przypominamy także, iż zakończenie szkoleń nie kończy realizacji projektu. Przed uczestnikami jeszcze wiele ciekawych Inicjatyw, o których na bieżąco będziemy informować.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Działanie 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji”.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego