Zostań SUPER RODZICEM!!!

17 czerwca 2016

Fundacja Ekspert – Kujawy serdecznie zaprasza rodziców zamieszkujących powiat inowrocławski do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach projektu: „Szkoła dla Rodziców”. Uczestnikiem projektu może zostać każda osoba, która posiada przynajmniej jedno dziecko w wieku od 0 do 16 r.ż.

Warsztaty realizowane w ramach projektu obejmowały będą następującą tematykę: relacji partnerskich, małżeńskich oraz rodzic – dziecko i dziecko – dziecko; komunikacji międzyludzkiej, konfliktów i różnych sposobów ich rozwiązywania, zdrowego stylu życia; planowania i efektywnego zarządzania budżetem domowym i obowiązkami domowymi.

Warsztaty ruszają już od sierpnia – tematykę zajęć będą wybierali sami uczestnicy zgodnie z ich potrzebami i zainteresowaniami. Terminy i godziny zajęć zostaną ustalone z uczestnikami grupy i dostosowane do indywidualnych możliwości czasowych.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu 501 194 612, osobiście w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy przy ul. Dworcowej 65 w Inowrocławiu lub mailowo: j.kuta@ekspert-kujawy.pl.

Szkoła dla Rodziców