Rekrutacja trwa!

11 kwietnia 2016

LOGO

Fundacja Ekspert – Kujawy w partnerstwie z Fundacją Eco – INNOVA realizuje projekt pn. „Wsparcie na starcie! Indywidualna i kompleksowa pomoc w wejściu na rynek pracy osób młodych  zamieszkujących powiat wałbrzyski”.

Uczestnicy zakwalifikowani do projektu zostaną poddani diagnozie identyfikującej potrzeby i możliwości doskonalenia zawodowego. Dla każdego z nich zostanie opracowana indywidualna ścieżka wsparcia (tzw. IPD).

Uczestnicy podczas trwania projektu odbędą spotkania zarówno z doradcami, jak i pośrednikami pracy. Współpraca ta ułatwi uczestnikom kontakt z lokalnymi pracodawcami i zapewni wsparcie dostosowane do oczekiwań pracodawców.

Udział w szkoleniach zawodowych da natomiast nowe kwalifikacje. Każde z nich zostanie zakończone egzaminem potwierdzającym zbytą wiedzę oraz umiejętności.

Na uczestników czekają również płatne staże zawodowe, dzięki którym pozyskają oni doświadczenie zawodowe dostosowane do lokalnego rynku pracy. Mogą oni liczyć także na pomoc w postaci środków na zasiedlenie, jeśli zdecydują się na poszukiwanie pracy poza miejscem zamieszkania.