Rekrutacja trwa. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

6 marca 2017

Fundacja Ekspert-Kujawy w partnerstwie ze Spółdzielnią Socjalną „ARKA” realizują projekt „Pogodna Jesień Życia w powiecie tarnogórskim”

Celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc świadczenia usług opiekuńczych poprzez utworzenie 18 nowych miejsc świadczenia niestacjonarnych usług opiekuńczych, których trwałość zostanie zachowana przez min. 2 lata, na terenie powiatu tarnogórskiego w województwie śląskim, w gminach: Kalety, Krupski Młyn, Miasteczko Śląskie, Ożarowice, Radzionków.

Uczestnicy projektu to osoby niesamodzielne zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. W ramach projektu zostaną one objęte usługami opiekuńczymi i specjalistycznymi usługami opiekuńczymi. Wsparcie opiekunów będzie świadczone w dni powszednie oraz w weekendy i święta, wg indywidualnie ustalonego zakresu wsparcia.

Projekt będzie realizowany w okresie od 01.01.2017 do 31.12.2018 r.

Dane kontaktowe:

Fundacja Ekspert-Kujawy