Darmowe prawo jazdy dla mieszkanek gminy Rogowo!

2 maja 2011

logo osk.jpgDzięki projektowi, jaki powstał z inicjatywy Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Kobiet w Żninie, bezrobotne mieszkanki gminy Rogowo mają szansę na bezpłatny kurs prawo jazdy kat. B.

Zanim beneficjentki, które pomyślnie przejdą przez rekrutacyjne sito, wezmą udział w kursie, będą musiały przejść przez cykl zajęć aktywizujących.  Już od 16.05 br. rozpoczynamy "Warsztaty aktywizacji zawodowej" dla grupy 16 kobiet. Warsztaty będą odbywały się w Biurze Fundacji w Żninie, w PH Rolmet, przy ulicy Składowej 4.

Przypominamy, iż projekt „Mobilne mieszkanki gminy Rogowo” skierowany jest do Pań, które zamieszkują na terenie gminy Rogowo, są nieaktywne zawodowo oraz znajdują się w wieku aktywności zawodowej".

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 6.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich”.