Chcesz odbyć bezpłatne szkolenie zawodowe? Interesuje Cię płatny staż? Zgłoś się do nas!

27 października 2017

LOGO

• Jesteś osobą w wieku 15-24 lata?
  • Zamieszkujesz powiat wałbrzyski?
  • Posiadasz wykształcenie nie wyższe niż średnie?
  • Nie pracujesz?
  • Nie uczestniczysz w żadnych szkoleniach i nie uczysz się w trybie stacjonarnym?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak – zgłoś się do nas!

Fundacja Ekspert-Kujawy w partnerstwie z Fundacją Eco – INNOVA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wsparcie na starcie! Indywidualna i kompleksowa pomoc w wejściu na rynek pracy osób młodych zamieszkujących powiat wałbrzyski”

Dzięki nam uzyskasz wsparcie profesjonalnych doradców zawodowych oraz pośredników pracy. Otrzymasz również możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego.

Dodatkowo zwracamy koszty dojazdu na zajęcia, eliminując barierę ekonomiczną w dostępie do aktywizacji zawodowej oraz wypłacamy stypendium szkoleniowe (podczas udziału w szkoleniu).

Serdecznie zapraszamy!