Florystyka i zdobienie przedmiotów

16 maja 2011

Uczestnicy drugiego cyklu Projektu „Powrót do aktywności zawodowej”, po zakończeniu warsztatów psychologiczno-doradczych i kursu komputerowego rozpoczęli w dniu dzisiejszym udział w szkoleniu zawodowym – Florystyka i zdobienie przedmiotów.

Zajęcia odbywać się będą w sali Klubu Pacjenta Fundacji „Przystań Nadziei”  w Inowrocławiu. Podczas zajęć szkoleniowych uczestnicy nabędą umiejętność tworzenia bukietów i kompozycji kwiatowych. Poznają też nowe technologie i materiały dekoracyjne, używane w trakcie  tworzenia stoików, ozdób okolicznościowych oraz zdobienia przedmiotów.

Niebawem rusza rekrutacja na kolejne cykle kursów i szkoleń w ramach Projektu. Od czerwca planujemy:
Kursy:

• Kurs komputerowy
  • Kurs komputerowy dla osób niedowidzących
  • Kurs nauki jazdy kat.B + egzamin

Szkolenia:

• Wizaż i stylizacja paznokci
  • Sprzedawca z obsługą komputera i kasy fiskalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (52) 357 62 15 w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu przy ul Dworcowej 65

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”