Poszukujemy opiekunek do pracy

3 grudnia 2018

Szukasz pracy jako opiekun/opiekunka? Zgłoś się do Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław. W ramach projektu „Pogodna Jesień Życia w mieście i gminie Inowrocław” świadczymy usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej.

Wymagania: wykształcenie związanego z opieką (opiekun środowiskowy, AON, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej, a także ukończyły szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej). Oprócz tego osoby muszą mieć ukończone 80 godzinne szkolenie w zakresie świadczonej usługi.

Usługi opiekuńcze mogą być świadczone w dni powszednie oraz w weekendy i święta, według indywidualnie ustalonego zakresu wsparcia

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

Fundacja Ekspert – Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław, tel. (52) 357 62 15.