Prowadzimy rekrutację do projektu

11 stycznia 2019

Pragniemy poinformować, że cały prowadzimy rekrutację do projektu pn. ”Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego”.

Zgłoś się do nas jeśli:

• mieszkasz na terenie powiatu inowrocławskiego (z wyłączeniem miasta Inowrocław)
  • jesteś zarejestrowany/a w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna (preferowane osoby z III profilem oddalenia od rynku pracy, osoby z I lub II profilem muszą posiadać oprócz tego orzeczenie o niepełnosprawności lub korzystać z OPS)

W ramach projektu otrzymasz:

• określenie ścieżki reintegracji społeczno-zawodowej (IPD)
  • grupy wsparcia
  • wyjazdy integracyjne
  • poradnictwo prawne
  • szkolenia zawodowe (płatne stypendium szkoleniowe)
  • doradztwo zawodowe (tworzenie dokumentów m.in. CV i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą)
  • staże w zawodzie (4 – miesięczne)
  • pośrednictwo pracy