Szukamy osób do projektu

10 czerwca 2019

Szukamy osób do projektu pn. „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego”, który dedykowany jest mieszkańcom powiatu inowrocławskiego (z wyłączeniem miasta Inowrocław), w tym osobom bezrobotnym zarejestrowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy, osobom biernym zawodowo, które korzystają z Ośrodka Pomocy Społecznej lub posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy serdecznie do udziału w projekcie. Na uczestników czeka wiele ciekawych form wsparcia. Co więcej oferujemy szkolenia i staże zawodowe w ramach których wypłacamy stypendia. Więcej informacji można uzyskać w Fundacja Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław tel. 52 357-62-15.