Zapraszamy na spotkanie w sprawie udziału w projekcie

11 lipca 2019

Pragniemy poinformować, że w dniu 15.07.2019 r. o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Na spotkanie zapraszamy do Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65 w Inowrocławiu. Spotkanie będzie okazją do uzyskania niezbędnych informacji, odpowiemy na każde pytanie i pomożemy osobom zdecydowanym udziałem w projekcie wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Projekt skierowany jest dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego, z wyłączeniem miasta Inowrocław. W projekcie mogą wziąć udział wyłącznie osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, które korzystają z OPS lub mają orzeczenie o niepełnosprawności.