Zasięgnij informacji o nowym projekcie

20 grudnia 2019

Realizator projektu „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu mogileńskiego” zaprasza do spotkania z pracownikiem Fundacji Ekspert-Kujawy, przy ul. Dworcowej 65, 88-100 Inowrocław na spotkanie informacyjno-promocyjne.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, mieszkańców powiatu mogileńskiego (z wyłączeniem miasta Inowrocławia).  Mowa tu o osobach bezrobotnych zarejestrowanych w PUP,. Do udziału w projekcie zapraszamy też osoby bierne zawodowo, które posiadają minimum jedną z przesłanek wykluczenia społecznego np.: korzystają ze wsparcia OPS, programu POPŻ, posiadają orzeczenie o niepełnosprawności.

Podczas spotkań omówione zostaną najważniejsze informacje dotyczące realizowanego projektu. Ponadto, spotkanie będzie również okazją do indywidualnego zadawania pytań i rozstrzygania wątpliwości dotyczących projektu. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, które spełniają wymagane kryteria będą mogły na miejscu wypełnić oraz złożyć dokumenty rekrutacyjne.