Zachowanie trwałości w projekcie w powiecie namysłowskim

1 września 2020

Fundacja Ekspert-Kujawy zapewnia trwałość utworzonych w ramach projektu miejsc świadczenia usług społecznych po zakończeniu realizacji projektu. W celu zapewnienia zachowania trwałości miejsc świadczenia usług opiekuńczych/ asystenckich po jego zakończeniu, co najmniej przez okres 29 miesięcy tj. do 31.05.2022r. Fundacja Ekspert-Kujawy z siedzibą w Inowrocławiu, jest gotowa do świadczenia usługi o zakresie zbliżonym do usługi świadczonej w ramach projektu i podobnej jakości, tj. do świadczenia usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych.

Zapewniamy 18 miejsc świadczenia usług opiekuńczych/ asystenckich na terenie powiatu namysłowskiego.

Przez miejsca świadczenia usług opiekuńczych/ asystenckich rozumie się dysponowanie kadrą posiadającą kierunkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w realizacji usług opiekuńczych/ asystenckich na terenie powiatu namysłowskiego. Usługi świadczone po cenach komercyjnych.

Ze względu an stan epidemiologiczny w kraju, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – numer kontaktowy: 52 357 62 15

Osoba do kontaktu: Anna Janiszewska