Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do udziału w projekcie …

25 stycznia 2021

Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA” wraz z Partnerami tj. Fundacją Ekspert-Kujawy oraz Fundacją „Więcej z Życia” od 1 stycznia 2019 r. realizuje projektu pt. „Pogodna Jesień Życia w Gliwicach i powiecie gliwickim” w ramach którego oferowane jest wsparcie poprzez świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich, specjalistycznych oraz wsparcie dla opiekunów faktycznych. Projekt jest realizowany do 31.03.2021 r. i ma na celu pomóc jak największej liczbie osób potrzebujących wsparcia. Przede wszystkim skierowany jest do osób najbardziej potrzebujących, niesamodzielnych, samotnych, z niskimi dochodami oraz dla osób z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług, które oferujemy w ramach projektu tj.: usług  opiekuńczych, specjalistycznych, asystenckich na terenie miasta Gliwice i powiatu gliwickiego serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego z Centrum Usług Opiekuńczych przy ul. Kozielska 78F/1 w Gliwicach bądź do kontaktu z pracownikami specjalistycznymi pod tel.: 503-737-190 lub 696-631-838.