Beneficjenci

12 września 2012

Grupą docelową odbiorców są osoby po chorobie nowotworowej, w wieku aktywności zawodowej (15-64 lata), niezatrudnione ze względu na niepełnosprawność nabytą w wyniku tej choroby. Osoby te posiadają orzeczenia o niepełnosprawności. Badaniami ankietowymi obejmiemy 400 osób po chorobie nowotworowej, (z wyłączeniem kobiet po przebytym nowotworze piersi) w tym te, które powróciły do pracy (aby poznać uwarunkowania tego powrotu). W wymiarze testowania w projekcie weźmie  udział 96 osób po chorobie nowotworowej, w tym 48 kobiet i 62 osoby w  wieku 50 – 64 lat. Osoby biorące udział w fazie testowania zostaną wstępnie wyłonione w czasie badań ankietowych.
 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego