27 grudnia 2012

Trwa rekrutacja w projekcie: „PI KLUBY AMAZONKI – TWOJĄ SZANSĄ”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach z zakresu:

• Zajęcia wspomagające aktywność społeczną – zajęcia realizowane będą w wymiarze 24 godzin szkoleniowej dla każdej z 4 grup. Zajęcia obejmują 3 spotkania 2-godzinne z lekarzem (6h), 3 spotkania 2-godzinne z psychologiem (6h), 3 spotkania 2-godzinne z rehabilitantem (6h) oraz 3 spotkania 2-godzinne przeznaczone  na relaksację grupową, indywidualna pomoc psychoterapeuty lub relaksację indywidualną;
  • Zajęcia w zakresie aktywizacji zawodowej –  realizowane będą w wymiarze 24 godzin szkoleniowej dla każdej z 4 grup. Zajęcia obejmują comiesięczne spotkania: 4-godzinne spotkanie z doradcą zawodowym, 4-godzinne spotkanie z lekarzem, 4-godzinne spotkanie z rehabilitantem, 4-godzinne spotkanie z orzecznikiem ZUS, 4-godzinne spotkanie z przedstawicielem PFRON, jedno 4-godzinne spotkanie z prawnikiem dotyczące prowadzenia spółdzielni socjalnej dla każdej z 4  grup.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibach klubów „Amazonki” działających na terenie wielkopolski.

Do warsztatów rekrutowane są osoby spełniające wymagania grupy docelowej, tj. niezatrudnione kobiety po chorobie nowotworowej piersi, w wieku aktywności zawodowej (15-64 lata), zagrożone wykluczeniem społecznym z powodu niepełnosprawności.
Szczegółowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: 52-357-62-15
 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego