Opini ciąg dalszy

13 maja 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Poniżej przestawiamy kolejne opinie uczestników projektu "PI Aktywni seniorzy".

Zajęcia dużo mi dały. Przede wszystkim znalazłam się wśród ludzi w podobnej sytuacji, to dostarcza siły. Ważne jest poczucie że nie jestem sama. Zajęcia pani Magdy bardzo ciekawe, dużo można skorzystać, takiej wiedzy nie miałam. Dostałam dużo siły i mobilizacji.  Motywuje mnie to –  mam napisane cv –  złożyłam w dwóch miejscach. Kurs komputerowy też był cenny, choć nadal powinnam się tego uczyć.
Pani Asia
Projekt "PI Aktywni Seniorzy" -wykłady, plan i dobór tematów wykładów bardzo trafiony i osoby prowadzące wykłady bardzo komunikatywne otwarte na indywidualne pytania i problemy uczestników. Wykłady prowadzone językiem zrozumiałym z jasnym przekazem w atmosferze partnerskiego dialogu… Cieszę się, że mogłam uczestniczyć-  w tym projekcie, poznać oddane osoby – fachowców w dziedzinie prawa, doradztwa zawodowego i wielu innych … Dziekuje.
Pani Beata

Zajęcia odbywały się w miłej i sympatycznej atmosferze. Na uznanie zasługuje profesjonalne przygotowanie przez wykładowców do tematu wykładów. Nauki mi porady udzielone na spotkaniach ożywiły aktywaność w życiu codziennym oraz zwiększyły samokontrolę w czynnościach związanych z pracą zawodową.
Pan Cezary
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego