Przenośny komputer i Internet na wsi – druga edycja

17 stycznia 2008

Fundacja Ekspert – Kujawy rozpoczęła drugą edycję szkoleń z podstaw obsługi komputera i Internetu. Szkolenia prowadzone są w ramach pozyskanej dotacji z Fundacji LGD „Czarnoziem na soli”

W ramach Projektu „Przenośny komputer i Internet na wsi”, 60 osób zdobędzie nowe kwalifikacje i umiejętności. Szkolenia prowadzone będą w miesiącu styczniu i lutym 2008 roku w następujących miejscowościach: Suchatówka, Kłopot oraz Szadłowice (styczeń) oraz w Orłowie, Skalmierowicach i w Zajezierzu (luty 2008 roku).

Organizacja tych innowacyjnych szkoleń możliwa była przede wszystkim dzięki zaangażowaniu sołtysów z miejscowości, w których odbywają się warsztaty. Sołtysi przygotowali sale szkoleniowe oraz przeprowadzili promocję i rekrutację na szkolenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkoleń w Suchatówce, Kłopocie i Szadłowicach .