Niebawem kolejni uczestnicy odejdą z nowymi kwalifikacjami….

14 czerwca 2013

Image
W ramach projektu "Klub Integracji Społecznej moją szansą na aktywność" trwają kolejne zajęcia..

W ramach projektu "Klub Integracji Społecznej moją szansą na aktywność"  trwają warsztaty informatyczne, które sa jedną z ostatnich form wsparcia realizowanych w ramach projektu. Zajęcia te przeznaczone są wyłacznie dla osób, które są uczestnikami projektu po 50 r.ż. Reszta cierpliwie oczekuje na warsztaty końcowe. Przed grupą są jeszcze trzydniowe warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy oraz indywidualna rozmowa z pośrednikiem pracy, który razem z uczestnikami bedzie poszukiwał dla nich miejsc pracy.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego