Przedsiębiorcy w ramach projektu „Młodzi, zdolni w swojej firmie”

24 czerwca 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Projekt "Młodzi, zdolni w swojej firmie" opanował rynek w województwie wielkopolskim 

Dziś przedstawiamy Państwu kolejna sylwetke przedsiębiorc, który pozyskując środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Młodzi, zdolni w swojej firmie"
RiverFun – spływy kajakowe
Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, Marcin Matecki

OFERTA:
Chciałbyś ruszyć się z domu? Zapowiada się ładna pogoda w niedziele? Rusz się, spędź choć jeden dzień w kajaku. Wszystkie nasze kajakowe wycieczki odbywają się w okolicach Poznania, trasy są zaplanowane tak, byś mógł dojechać transportem publicznym na start i wrócić nim do domu, jeśli przyjeżdżasz samochodem odwieziemy cię na miejsce startu po zakończeniu spływu.
Na każdym spływie popłynie z wami instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, a na końcu będzie czekać ognisko!
Spływy jednodniowe odbywają się na takich szlakach jak Głuszynka, Szlak Puszcza Zielonka, Kanał Mosiński, Warta.

Znajdziesz tutaj splywy dwudniowe, oraz ofertę na tzw.długie weekendy.Spływy weekendowe odbywają się na takich rzekach jak Obra, Drawa, Wełna.
W cenie imprezy masz zapewniony nocleg, sprzęt,opiekę instruktorów.Po takim weekendzie wrócisz do pracy zupełnie odmieniony(gwarancja Riverfun).

Nasza specjalność, organizujemy 7 dniowe imprezy w najciekawszych zakątkach Polski. Spływy tygodniowe odbywają się na Obrze i Drawie. W cenie spływu zapewniamy sprzęt, przewóz bagaży, opłacone miejsca na polach biwakowych, bilety wstępu, dostep do kuchni turystyczenej oraz opiekę doświadczonej kadry z uprawnieniami IRR Kajakarstwo oraz WOPR. Imprezy tygodniowe to nie tylko kajaki, to przede wszystkim dobra zabawa, każdego wieczoru czeka na Ciebie ognisko, wieczory przy śpiewie i gitarze. W ciągu dnia organizujemy gry i zabawy (siatkówka, paintball) oraz wycieczki fakultatywne (np. Obiekty MRU). Nasze imprezy mają charakter otwarty, uczestnikami są ludzie w każdym wieku.Spływy tygodniowe z pewnością zaowocują nowymi znajomościami, po powrocie napewno będziesz dobrze wspominał spędzone wspólnie chwile.

KONTAKT:
Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Marcin Matecki
email: info@riverfun.pl
Życzymy sukcesów! Smile
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego