Przedsiębiorcy w „Młodzi, zdolni w swojej firmie”

27 czerwca 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
  Przedsiebiorcy w projekcie "Młodzi, zdolni w swojej firmie" 

Projekt "Młodzi, zdolni w swojej firmie" realizowany jest od października 2011 roku, mając na celu udzielenia pomocy uczestnikom w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej oraz kontynuowanie przez nich kariery zawodowej poprzez samozatrudnienie.

 W dwóch cyklach projektu jednorazową dotacje inwestycyjną otrzymały 49 osoby, które świadczą usługi w branżach, m.in.:

 Dzis przedstawimy sylwetke jednego z uczestników, który prowadzi firme związaną z fotografiką:
Sam o sobie mówi tak:
 Nazywam się Szymon. Jestem fotografem z zamiłowania. Zawsze staram się uchwycić, to czego nie widzą inni, a zwyczajną scenę przedstawić w taki sposób, by zyskała nietuzinkowy klimat.
Specjalizuję się w wykonywaniu reportaży ślubnych. Poza tym podejmuję się także realizacji reportaży z imprez okolicznościowych (chrzciny, urodziny, komunie św., itp.), sesji portretowych (zarówno plenerowych jak i studyjnych) oraz zdjęć produktowych. Wykonanie zdjęć na wysokim poziomie uzależnione jest nie tylko od umiejętności i doświadczenia fotografa, ale także od sprzętu jaki posiada. Dysponuję najnowocześniejszym aparatem, który wraz z odpowiednimi obiektywami pozwalają mi na wykonanie wszystkich z powyższych usług na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt wraz z wieloletnim doświadczeniem są gwarantem sukces i  zadowolenia klienta.
Chciałbym nadmienić, że każdego traktuję indywidualnie. Nie podchodzę do zleceń seryjnie, gdyż staram się, by moje prace miały artystyczny charakter. Przy wykonywaniu setek reportaży zatraca się piękno fotografii i pochodzi się do niej zbyt mechanicznie. W związku z tym przyjmuję ograniczoną liczbę zleceń. Jeśli zależy Ci na fotografie, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i w profesjonalny sposób, to z pewnością dobrze trafiłeś.
Zachęcam zatem do kontaktu!