Cykl bezpłatnych spotkań dla organizacji pozarządowych

19 marca 2008

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach działań Inkubatora Organizacj Pozarządowych zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań dla organizacji pozarządowych!

W związku z tym, iż w najbliższym czasie ogłoszone zostaną nowe terminy konkursów, umożliwiających zdobycie środków z funduszy Unii Europejskiej oraz z Budżetu Państwa na finansowanie działań organizacji, Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza na cykl spotkań przedstawicieli organizacji pozarządowych z miasta Inowrocławia oraz z powiatu inowrocławskiego. Spotkania te prowadzone będą w formie wykładów oraz warsztatów tworzenia projektów, umożliwiających aplikowanie o w/w środki w konkretnych konkursach.

Pierwsze spotkanie odbędzie się

31 marca 2008 roku o godz. 16:00
w siedzibie FUNDACJI EKSPERT – KUJAWY
w Inowrocławiu, ul Dworcowa 65