Ostatnie szkolenia komputerowe na terenach wiejskich

30 kwietnia 2008

W kwietniu 2008 roku Fundacja Ekspert – Kujawy przeprowadziła ostatnie dwa szkolenia w ramach projektu „Przenośny komputer i bezprzewodowy Internet na wsi”. Szkolenia realizowane były w Turzanach (gmina Inowrocław), gdzie dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły podstawowej, mogliśmy zorganizować dwa, trzytygodniowe szkolenia.

Dwudziestu mieszkańców Turzan i Olszewic dzięki wsparciu organizacyjnemu pani sołtys Urszuli Szczukowskiej, zdobywało wiedze z podstaw obsługi komputera, uczyło się pisać na komputerze, oraz obsługiwać Internet. Na zakończenie uczestnicy otrzymali zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, płyty z programami komputerowymi oraz materiały promocyjne Fundacji LGD „Czarnoziem na soli” i naszej Fundacji.

Szkolenie wzorem poprzednich dwóch edycji sfinansowane zostało ze środków Fundacji Lokalna Grupa Działania „Czarnoziem na soli”.

Zapraszamy do galerii gdzie zamieszczamy zdjęcia z ostatnich szkoleń.