Odsłona kolejnego przedsiębiorcy w projekcie „Młodzi, zdolni w swojej firmie”

14 sierpnia 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Odsłona kolejnego przedsiębiorcy  w projekcie "Młodzi, zdolni w swojej firmie" 

Projekt "Młodzi, zdolni w swojej firmie" realizowany jest od października 2011 roku, mając na celu udzielenia pomocy uczestnikom w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej oraz kontynuowanie przez nich kariery zawodowej poprzez samozatrudnienie.

Dziś kolejna odsłona przedsiębiorcy w ramach realizowanego projektu.

 Centrum Nauki Języka Angielskiego "ENJOY- ENGLISH" założone przez p. Monikę Przybylską. To jedyna szkoła skupiająca całą uwagę na nauczaniu dzieci.
Wystrój i atmosfera z pewnością ułatwią naukę i koncentrację. Enjoy-english- miejsce przyjazne dzieciom.

"ENJOY- ENGLISH" OFERUJE:
– indywidualne podejście ( poprzez stworzenie małych grup uczniów)
– dostosowanie sie do jego potrzeb ( na podstawie testu sprawdzającego poziom ucznia)
-dokładne przyjrzenie się postępom ucznia oraz informowanie rodziców o jego wynikach poprzez zalogowanie na stronie internetowej.
– niska cena

OFERTA:

1. Kurs dla dzieci 6-9 letnich
2. Kurs dla dzieci 10- 13 letnich
3. Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego
4. Kurs gramatyczny
5. Kurs konwersacyjny
6. Kurs wakacyjny doszkalający
7. Zajęcia indywidualne

Kursy te będą odbywały się od września do czerwca w godzinach od 13:30 do 19:00 z wyjątkiem kursu wakacyjnego doszkalającego i kursu przygotowującego do egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut. Dni wolne od nauki w " ENJOY- ENGLISH" będą pokrywały się z rokiem szkolnym w szkołach państwowych. Oferta przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Kursy prowadzone w małych grupach od 3 do 6 osób. Pozwoli to na bliższe przyjrzenie się postępom uczniów i indywidualne podejście. Podczas trwania kursu, co miesiąc będą odbywały się testy sprawdzające nabytą wiedzę i umiejętności. Kursy te oparte są na najnowszych podręcznikach prestiżowych wydawnictw typu Macmillan czy Oxford. Wzbogacone są o różnorodność ćwiczeń, cudowne piosenki i słuchowiska, które sprawiają że lekcje stają się bardzo interesujące i efektywne. Dodatkowo stosowane są fiszki, plansze dydaktyczne, tablice poglądowe a także historyjki obrazkowe, które są niezbędne do prowadzenia interesujących zajęć językowych, tym bardziej że nauka dla najmłodszych dzieci głównie będzie opierać się na grach i zabawach dydaktycznych.
Nauka dla dzieci 6-13 letnich odbywa się w dużej mierze poprzez zabawę, gry, zgadywanki, kolorowanki.
Kurs dla młodzieży gimnazjalnej uwzględnia program nauczania w szkołach państwowych a także zainteresowania kursantów. Kurs ten trwa od września do marca. Zajęcia mają na celu utrwalić i usystematyzować wiedzę z języka angielskiego. Słuchacze będą mieli możliwość wykonywania przykładowych zadań egzaminacyjnych co pozwoli na dokładne przygotowanie do właściwego egzaminu gimnazjalnego.
Kurs gramatyczny ma na celu tworzenie poprawnie gramatycznych zdań i wypowiedzi w języku angielskim.
Celem kursu konwersacyjnego jest swobodne komunikowanie się. Podczas zajęć kursanci będą odgrywać scenki sytuacyjne pomagające w porozumiewaniu się w życiu codziennym za granicą.
Zajęcia indywidualne odbywają się w piątki w godzinach popołudniowych. W trakcie tych zajęć wykładowca będzie mógł całą uwagę skupić na jednym słuchaczu, co pozwoli na efektywne wykorzystaniu czasu zajęć. Mogą być całkowicie dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.
Kurs wakacyjny doszkalający ma na celu uporządkowanie i usystematyzowanie nabytej wiedzy. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu po 60 minut.
Ceny juz od 11 do 13 zl za godzine w zajęciach grupowych, 28 zł zajęcia indywidualne.
Zapisy trwaja przez caly rok.