Przedsiębiorcy w ramach projektu „Młodzi, zdolni w swojej firmie”

20 sierpnia 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Projekt "Młodzi, zdolni w swojej firmie" opanował rynek w województwie wielkopolskim 

Projekt "Młodzi, zdolni w swojej firmie" realizowany jest od października 2011 roku, mając na celu udzielenia pomocy uczestnikom w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej oraz kontynuowanie przez nich kariery zawodowej poprzez samozatrudnienie. Każdy z uczestników miał możliwość wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości.

W dwóch cyklach projektu jednorazową dotacje inwestycyjną otrzymały 49 osoby, które świadczą usługi w branżach, m.in.: 
DIETASTRADA-  Firma prowadzona przez Wiktorię Miller,  jest dyplomowanym dietetykiem. Ukończyła studia dzienne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka. Zarówno studia inżynierskie jak i magisterskie ukończyła ze specjalizacją Dietetyka. Pracę inżynierską poświęciła tematyce fenyloketonurii matczynej – czyli kobietom ciężarnym chorym na fenuloketonurię. Natomiast praca magisterska polegała na badaniu wpływu proporcji składników odżywczych diety młodych kobiet na ich glikemię. Badania te prowadziłam wraz z Uniwersytetem z Japonii.
Swoją pracę jako dietetyk traktuje jak przyjemność. Ważne jest by pacjent był zadowolony i osiągnął swój cel. Każdą osobę traktuję indywidualnie, chcę poznać jej upodobania, styl życia i problemy, aby odpowiednio dopasować dietę. Kontakt z pacjentem jest dla Pani Wiktorii bardzo ważny, chcę być ich dietetykiem, powiernikiem, przyjacielem.
Życzymy sukcesów! Smile
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego