Pierwsza konferencja wdrożeniowa dla zarządów Klubów Amazonki

13 września 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Pierwsza konferencja wdrożeniowa dla zarządów Klubów „Amazonki” w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

W terminie od 9 do 11 września 2013 roku w Inowrocławiu zorganizowana została 3-dniowa Konferencja wdrożeniowa dla zarządów klubów wiodących Unii Wojewódzkich. Konferencja z udziałem 36 przedstawicieli w/w klubów i Federacji Stowarzyszeń Amazonki odbyła się w Sali kryształowej sanatorium „SOLANKI” Medical SPA.

Konferencja miała bardzo praktyczny, wdrożeniowy charakter, nakierowany na przygotowanie potencjalnych użytkowników do samodzielnego włączenia proponowanych rozwiązań do zakresu działań statutowych, w tym do zdobycia środków na ich realizację.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego