Doroczna Konferencja Federacji w Ciechocinku!

18 września 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Dorocyna konferencja Federacji w Ciechocinku w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

,

W dniu 11 września w Ciechocinku w ramach projektu innowacyjnego „PI Kluby Amazonki – Twoją szansą” zorganizowana została pierwsza Doroczna Konferencja Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. W tym roku skierowana była również do przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji państwowych i samorządowych z obszaru ochrony zdrowia, zatrudnienia i pomocy społecznej oraz przedstawicieli władz ustawodawczych.

Celem działań włączających do głównego nurtu polityki jest przekazanie, wypracowanych w ramach projektu, rozwiązań przyszłym użytkownikom z całej Polski, działającym zarówno  strukturach ruchu Amazonki, jak i pracującym z innymi grupami osób niepełnosprawnych. Są to typowe działania mainstremingu horyzontalnego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego