Mieszkasz w Aleksandrowie Kujawskim? Zapisz się na szkolenie „Opiekuna dzieci i młodzieży szkolnej”!

29 października 2013

Image
Jesli nie pracujesz i jesteś osobą powyżej 50 r.ż zgłoś się do nas! Przeszkolimy Cię w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą szkolną. Możesz także zdobyć prawo jazdy kat. B!!!

Zapraszamy wyżej wskazane osoby do udziału w projekcie "Klub Integracji Społecznej moją szansą na aktywność".
W ramach projektu oferujemy:
1.  Szkolenie zawodowe "Opiekun dzieci i młodzieży szkolnej z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej"
(podczas szkolenia część zajęć odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego dzięki czemu uzyskasz uprawnienia do pracy w charakterze opiekuna w autobusie lub na przejściach dla pieszych)
2. Kurs prawa jazdy kategorii B

3. Warsztaty informatyczne

4. Warsztaty psychologiczno – doradcze

Wszystkie formy wsparcia są całkowicie bezpłatne!

Gwarantujemy stypendium szkoleniowe!

ZAPISZ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ!

NA SZKOLENIE MOŻE SIĘ ZAPISAĆ JEDYNIE 8 OSÓB!

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w Aleksandrowie Kujawskim!
DZWOŃ JUŻ DZIŚ:
Agnieszka Kardasz
Fundacja Ekspert – Kujawy
ul. Dworcowa 65, 88 – 100 Inowrocław
Tel. 52 – 357 – 62 – 15, 796952676
mail: a.kardasz@ekspert-kujawy.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego