Uwaga!!! Trwa rekrutacja nauczycieli/instruktorów.

12 listopada 2013

Image

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach projektu „Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko-turystycznej” zaprasza czynnych zawodowo nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu na 80-godzinne praktyki zawodowe.

Jesteś nauczycielem przedmiotów zawodowych lub instruktorem praktycznej nauki zawodu zgłoś się do Fundacji i podnieś swoje kompetencje.

W ramach projektu „Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko-turystycznej” organizowane są darmowe 80-godzinne praktyki zawodowe realizowane w formie pięciu dwudniowych zjazdów sobotnio-niedzielnych.

Z praktyki tej korzystać mogą pedagodzy nauczający w niżej wymienionych zawodach:

• technik hotelarstwa;
  • pracownik pomocniczy obsługi hotelowej;
  • technik obsługi hotelowej;
  • technik turystyki wiejskiej;
  • technik żywienia i usług gastronomicznych;
  • kucharz,
  • kelner, barman;
  • dietetyk;
  • technik masażysta;
  • terapeuta zajęciowy;
  • opiekun osoby starszej;
  • asystent osoby niepełnosprawnej.

Uczestnicząc w projekcie korzystasz z pełnego wyżywienia w sobotę i niedzielę oraz z zakwaterowania na jeden nocleg, a także otrzymujesz zwrot kosztów dojazdu.

Najbliższe planowane praktyki rozpoczynają się 11 stycznia 2014 roku. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach planowanych dla całej grupy zapytaj o możliwość odbycia praktyki indywidualnej.
Jak zgłosić się do udziału w projekcie?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy (do pobrania w dokumentach), podpisz go i prześlij
na adres Fundacji.
Więcej szczegółowych informacji o projekcieuzyskasz dzwoniąc na numer 52 357 62 15
lub 535 439 909.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś.
Liczba miejsc ograniczona!