Przedsiębiorcy w projekcie

7 stycznia 2014

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
 Przedsiębiorcy w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńskim i wągrowieckim"

Dziś przedstawimy sylwetke jednego z uczestników projektu "Wsaprcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńkim i wągrowieckim", który prowadzi firme związaną ze świadczeniem usług kosmetycznych.
Nazwa firmy: Aneta Januchowska, gabinet kosmetyczny „Lauren"
Pani Aneta sama o sobie mówi tak:
Moją inspiracją do otwarcia tego typu przedsięwzięcia była przede wszystkim dobra znajomość branży kosmetycznej, wiąże się ona z moim wykształceniem, zainteresowaniami  i celem do którego chcę dążyć. Prowadzenie własnej działalności jest dla mnie  drogą do spełnienia pragnienia bycia osobąniezależną, osobą, która wykazuje chęć tworzenia, z której płynie potrzeba kreowania siebie i poczucie satysfakcji. Sukces firmy gwarantuje przede wszystkim moja kompetencja, szeroki wachlarz usług, podejście do klienta, sumiennie wykonana praca. 
 
Głównym przedmiotem działalności jest świadczenie usług kosmetycznych mobilno-stacjonarnych:
a)     manicure,
b)     pedicure,
c)     makijaż,
d)     zabiegi pielęgnacyjne w połączeniu z aparaturą kosmetyczną,
e)     oczyszczanie twarzy,
f)     kwasy złuszczające naskórek, 
g)    zabiegi liftingujące

O środkach na rozpoczęcie działalności  Pani Aneta dowiedziała się  Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu. Środki  unijne, które otrzymała w ramach projektu pozwoliły Uczestnitce na zakup specjalistycznych  urządzeń do kompleksowego świadczenia usług  kosmetycznych, kosmetyków zabiegowych oraz podstawowego wyposażenia salonu.