Doświadczenie zawodowe i wiara w siebie otwierają drogę do powrotu na rynek pracy

17 stycznia 2014

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Przedsiębiorca w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńskim i wągrowieckim"

Dziś przedstawimy sylwetke jednego z uczestników projektu "Wsaprcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńkim i wągrowieckim", który prowadzi firme związaną ze świadczeniem usług marketingowych.
Nazwa firmy:Prosty Przekaz Marcin Gomułka
Pan Marcin na pytanie co było motywem założenia działalności gospodarczej odpowiada: 
Głównym motywem założenia firmy była chęć wykorzystania zdobytej wiedzy i doświadczenia na szeroko pojętym rynku usług marketingowych i public relations w działaniach pod własną marką.
…Gdyby istniała gwarancja sukcesu firmy, przedsiębiorcy ustawialiby się po tę "wiedzę tajemną" w kolejkach. Myślę, że najbardziej uniwersalną odpowiedzią na to pytanie będzie: zrozumienie potrzeb rynku i 100-procentowe wykorzystanie posiadanych możliwości…
 
O możliwości ubiegania się o środki unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej usłyszałem od znajomych. Za uzyskane środki zakupiłem narzędzia niezbędne do codziennej aktywności, takie jak: samochód, komputer, oprogramowanie oraz sprzęt biurowy.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego