Zakończenie projektu

31 stycznia 2014

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Ostatnie spotkanie uczestników w ramach projektu. Zakończenie realizacji projektu:  „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”

W dniu 29 stycznia 2014 r odbyło się ostatnie spotkanie integracyjne w ramach projektu „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”, realizowanego przez Fundację Ekspert – Kujawy z Inowrocławia, w partnerstwie z „Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Kobiet”.

Celem spotkania było podsumowanie całości projektu, którego głównym celem było zwiększenie stopnia aktywności społecznej i zawodowej oraz adaptacji na rynku pracy przez osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo. W spotkaniu udział wzięli uczestnicy projektu oraz zaproszeni goście. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.