Impreza integracyjna dla uczestników projektu już za nami!

14 listopada 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
W dniu 13 listopada 2013 r. w Żninie odbyła się impreza integracyjna dla uczestników projektu „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej” oraz ich rodzin.

Impreza integracyjna odbyła się dnia 13 listopada 2013r. w Kawiarni „Parkowa” w Żninie. Restauracja ta jest miejscem posiadającym bogatą historię, a jej początki sięgają już 1989 roku. Położona jest w pobliżu traktów spacerowych pobliskiego parku, co nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Impreza miała na celu integrację wszystkich uczestników, którzy wspólnie brali udział w warsztatach i szkoleniach zawodowych.
W imprezie wzięło udział 35 uczestników projektu. Na początku  goście zostali powitani przez specjalistę ds. obsługi zajęć w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej projektu Kamillę Buczkowską oraz Panią W-ce Burmistrz Aleksandrę Nowakowską, która sprawuje również funkcje Prezesa Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Kobiet w Żninie, które jest Partnerem projektu „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”. Pani Aleksandra Nowakowska pogratulowała wszystkim uczestnikom wytrwałości oraz wysokiej motywacji do udziału w projekcie, życzyła im również wielu kolejnych sukcesów na ich ścieżkach zawodowych oraz prywatnych. Na każdego z uczestników czekał poczęstunek w postaci dwudaniowego obiadu oraz deseru i zimnych przekąsek.. Miły klimat spotkania zapewniła odpowiednia oprawa muzyczna. Całość imprezy przebiegała w wyśmienitej atmosferze, a uczestnicy powrócili do swych domów w wyśmienitych nastrojach. Każdy z uczestników spotkania otrzymał drobny upominek.