Trwa nabór do udziału w projekcie! Przyjdź i skorzystaj!

17 lipca 2014

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
FUNDACJA EKSPERT-KUJAWY zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, pn.

FUNDACJA EKSPERT-KUJAWY

zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie,

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, pn.

„Stawiam na edukację – pilotażowy program doradczy z zakresu podnoszenia kompetencji i podwyższania kwalifikacji mieszkańców powiatu aleksandrowskiego”

Zapraszamy wszystkie osoby, które:

• zamieszkują teren powiatu aleksandrowskiego,
  • są w przedziale wiekowym 18-64 lata,
  • posiadają wykształcenie maksymalnie średnie,
  • nie uczące się w chwili przystępowania do projektu,
  • bezrobotne, nieaktywne zawodowo lub pracujące,
  • mające zdezaktualizowane kwalifikacje.

Wystarczyć, ze złożysz:

Ankietę zgłoszeniową korzystając ze strony http://www.platforma.ekspert-kujawy.pl zakładka pobieranie i przyjdziesz do siedziby

Fundacji Ekspert-Kujawy przy ul. Dworcową 65 w Inowrocławiu

lub

Biura Projektu przy ul. Sikorskiego 2 w Aleksandrowie Kujawskim (w budynku Zespołu Szkół nr 2)

Otrzymasz:

• bezpłatne doradztwo edukacyjne (badanie predyspozycji zawodowych, badanie zainteresowań, analizę dotychczasowej kariery zawodowej)
  • pomoc w planowaniu ścieżek podnoszenia poziomu swojej edukacji i zdobywania kwalifikacji
  • pełen dostęp do internetowej bazy danych z użyciem własnego loginu i hasła

Zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego