Cykl bezpłatnych spotkań

30 marca 2005

FUNDACJA EKSPERT – KUJAWY w ramach działań INKUBATORA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH zaprasza na cykl spotkań przedstawicieli organizacji pozarządowych z miasta Inowrocławia oraz z powiatu inowrocławskiego. Cykl bezpłatnych spotkań obejmuje następujące zagadnienia:

1. WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI – prowadząca pani Marlena Gronowska – Florek, dziennikarz Radia Gra Inowrocław, spotkanie w dniu 5. IV.05 r.

2. FINANSOWANIE ORGANIZACJI – prowadzący pan Tadeusz Osowiecki, Prezes Fundacji Ekspert – Kujawy, spotkanie w dniu 12.IV. 05 r.

3. WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDAMI – prowadzący pan Tomasz Sibora, pełnomocnik Urzędu Miasta Inowrocławia ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i młodzieżą, spotkanie w dniu 19.IV.05 r.

4. MOTYWACJA DO DZIAŁANIA – prowadząca pani Renata Buczyńska, psycholog, spotkanie w dniu 26.IV.05 r.

Celem spotkań jest pokazanie możliwości rozwoju organizacji przy współpracy z samorządami naszego miasta i powiatu. Przedstawimy również możliwości finansowania organizacji ze środków finansowych Unii Europejskiej. W spotkaniach przedstawimy możliwość patronatu medialnego w środkach masowego przekazu, sposoby informowania o działalności czy pozyskiwania sponsorów. Uczestników spotkań będziemy motywować do działania, do zmian aby odnieść sukces.

Motto naszych spotkań to:

„Jak z pasją się zmieniać, aby podążać za światem i zwiększyć swoje szanse na sukces”

Wszystkie spotkania będą się odbywałyy o godz. 17:00
w siedzibie FUNDACJI EKSPERT – KUJAWY
w Inowrocławiu, ul Dworcowa 65
tel. ( 052 ) 35 76 215
Zgłoszenia przedstawicieli organizacji przyjmujemy telefonicznie lub osobiście w siedzibie fundacji