„Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach” – zapraszamy na spotkanie informacyjne

10 lutego 2009

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczace projektu "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach".

Fundacja Ekspert – Kujawy, wraz z Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Kobiet Wiejskich w Nakle n/Notecią zaprasza na spotkanie informacyjne osoby, które złożyły ankiety zgłoszeniowe do projektu "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach".

Osoby, które złożyły ankiety zgłoszeniowe w Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu, zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące kwestii organizacyjnych projektu, w dniu 23.02.2009 r. o godzinie 9:00. Spotkanie odbędzie się w  siedzibie Fundacji, przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu.

Osoby, które złożyły ankiety zgłoszeniowe w Miejskim Zespole Oświaty w Żninie, zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące kwestii organizacyjnych projektu, w dniu 24.02.2009 r. o godzinie 9:00. Spotkanie odbędzie się w  siedzibie Urzędu Miasta, przy ulicy 700 – lecia 39 w Żninie.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”, współfinansowany przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.