Jesteś niezadowolony z dotychczasowego zatrudnienia i postanowiłeś ZDOBĘDĘ LEPSZĄ PRACĘ?

7 kwietnia 2009

Przyjdź do Fundacji i podnieś swoje kwalifikacje!

Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza do udziału w projekcie "Zdobędę lepszą pracę" osoby pracujące z co najmniej średnim wykształceniem i umiejętnością obsługi komputera, zamieszkujące powiaty: inowrocławski, żniński, mogileński i radziejowski.

W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne:

• Szkolenia zawodowe:

– Księgowość małej firmy;
– Specjalista do spraw kadr i płac;
– Księgowość projektowa;
– Kierownik sklepu;
– Sekretariat z językiem angielskim.

• Doradztwo zawodowe;
  • Warsztaty rozwoju zawodowego.
W ramach projektu zwracane będą koszty dojazdu dla uczestników spoza Inowrocławia!

Pospiesz się – rekrutacja trwa do 20 kwietnia, a ilość miejsc jest ograniczona!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: (052) 357 62 15 lub osobisty w siedzibie Fundacji, przy ulicy Dworocwej 65!

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw".
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.