Spotkanie informacyjne inaugurujące realizację projektu Świadomy rodzic to twórcze dziecko

14 kwietnia 2009

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć ze spotkania informacyjnego w Pakości.

Dnia 7 kwietnia 2009r. sali konferencyjnej Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości Fundacja Ekspert-Kujawy z Inowrocławia wspólnie z Krainą Zabawy i Twórczego Rozwoju z Pakości zoorganizowała spotkanie informacyjne inaugurujące realizację projektu „Świadomy rodzic to twórcze dziecko”.

Galeria zdjęć http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=446&func=viewcategory&catid=58

W trakcie spotkania przedstawione zostały między innymi założenia oraz harmonogram realizacji projektu.

Przypomnijmy, projekt skierowany jest do rodziców,  głównie biernych zawodowo, bezrobotnych posiadających dzieci w wieku przedszkolnym.
Celem projektu jest podniesienie świadomości rodziców w zakresie rozwiązywania problemów edukacyjnych, psychologicznych, pedagogicznych mogących wystąpić u dzieci w tym wieku.
Dla rodziców zaplanowano cykl warsztatów z psychologiem, doradcą zawodowym oraz logopedą, które będą odbywać się w  sali  konferencyjnej PUG mieszczącej się przy ulicy Inowrocławskiej14 w Pakości.
Wsparciem dla rodziców biorących udział w warsztatach jest zapewnienie opieki dzieciom  w wieku przedszkolnym przez Krainę Zabawy i Twórczego Rozwoju w Pakości mieszczącą się przy ul. Św. Jana 21. Dzieci wezmą w tym czasie udział   w warsztatach  wspomagania rozwoju, wyłaniania talentów oraz wyjazdach edukacyjnych: do Torunia, Bydgoszczy, Rogowa i Poznania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w  spotkaniu  wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie.

Szczegółowych informacji udzielamy osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną:
Kraina zabawy i twórczego rozwoju
Pakość ul. Św. Jana 21
tel. 695-257-393
          lub
Fundacja Ekspert-Kujawy
Inowrocław ul. Dworcowa 65
n fundacja@ekspert-kujawy.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
tel. 52 357-62-15

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.5  "Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”.Projekt współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego funduszu Społecznego