Czas na ewaluację projektu „Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach” – konferencja podsumowująca

5 listopada 2009

Zbliża się do końca realizacja niniejszego projektu, dlatego czas na podsumowania.

Okazją do tego sa organizaowane przez Fundację konferencje, których celem jest podsumowanie działań w niniejszym projekcie.

Dlatego też Fundacja Ekspert – Kujawy, wraz z Partnerem projektu Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Kobiet Wiejskich serdecznie zaprasza Beneficjentów do udziału w następujących konferencjach:

• Beneficjentów projektu, zamieszkujących powiat żniński zapraszamy na konferencję w dniu 25.11.2009, do Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Żninie (ul. 700 – lecia 39) na godzinę 13:00.
  • Beneficjentów projektu, zamieszkujących powiat mogileński i inowrocławski zapraszamy na konferencję w dniu 30.11.2009 do Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu (ul. Mątewska 17) na godzinę 13:00.

Podczas konferencji, będzie okazja wysłuchać prelekcji na temat realizatorów projektu, tj. Fundacji oraz Stowarzyszenia. Dokonana zostanie prezentacja wyników prowadzonej ewaluacji oraz podsumowanie działań Fundacji na polu walki z bezrobociem w regionie.

Po konferencji zapraszamy wszystkich Beneficjentów na poczęstunek!

Wszystkich Beneficjentów zainteresowanych udziałem w konferencji, prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Fundacji – 52 357 62 15