Sprawdź, co słychać w projekcie „Zdobędę lepszą pracę”?

8 marca 2010

.

Już wiosną kończy się projekt, w którym osoby pracujące mogły podwyższać swoje kwalifikacje.

Lada dzień kończy się realizacja projektu "Zdobędę lepszą pracę". W sobotę (6.03.2010) odbyły się ostatnie zajęcia dla 8 uczestników szkolenia "Księgowość małej firmy", zaś w przyszłą sobotę (13.03.2010) swoją przygode z Fundacją zakończy 8 księgowych projektowych.  Szkolenia realizowane były w weekendy w siedzibie Fundacji. Mamy nadzieję, że spełniły one oczekiwania naszych Beneficjentów i tym samym dadzą im szersze perspektywy w działaniu na rzecz pozyskania lepszej pracy.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.