Jesteś niezadowolony z obecnego zajęcia i postanowiłeś – zdobędę nowy zawód? Zapraszamy do Fundacji!

18 marca 2010

Trwa rekrutacja do kolejnych, bezpłatnych szkoleń w ramach projektu "Zdobędę nowy zawód"

Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu zaprasza do udziału w projekcie osoby aktywne zawodowo w wieku powyżej 45 roku życia, a w szczególności osoby odchodzące z rolnictwa, pracowników zakładów przechodzących procesy adaptacyjne irestrukturyzacyjne, zamieszkujące powiaty inowrocławski (z wyłączeniem miasta Inowrocławia), żniński i mogileński.

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej nauki na szkoleniu:

• „SPRZEDAWCA Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA I KAS FISKALNYCH”

Ponadto, będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z:

• Warsztatów rozwoju zawodowego;
  • Indywidualnych rozmów z doradcą zawodowym;
  • Warsztatów z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy;
  • Indywidualnych rozmów z pośrednictwa pracy.

W ramach projektu będą zwracane koszty dojazdu dla uczestników spoza Inowrocławia!

PRZYJDŹ DO NAS – NAPRAWDĘ WARTO!!!

UCZ SIĘ BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW – U NAS POTRZEBNE SĄ TYLKO DOBRE CHĘCI!!!

REKRUTACJA trwa do 2 kwietnia 2010 roku, a ilość miejsc jest ograniczona!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone sa o kontakt z Panią Anną Białką pod numerem telefonu (52) 357 62 15.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie."
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoFundacja