Wszyscy jesteśmy tacy sami, ale niektórzy mają większe serca od innych!

30 marca 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy, wraz z Domem Pomocy Społecznej i jego Filią w Parchaniu, poszukuje ludzi o wielkim sercu – WOLONTARIUSZY!

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł II

Jeżeli i Ty czujesz potrzebę niesienia wsparcia osobom potrzebującym, zgłoś się do Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu!

Fyndacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu, w partnerstwie z Domem Pomocy Społecznej w Kawęczynie, Filia w Parchaniu, realizuje projekt "Jesteśmy tacy sami" w ramach którego możesz zostać WOLONTARIUSZEM, niosącym pomoc mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej.

Masz więcej niż 18 lat? Jesteś osobą niepracującą? Uczysz się w trybie niestacjonarnym? Mieszkasz w gminie Gniewkowo lub Dąbrowa Biskupia?

Spróbuj swoich sił w roli WOLONTARIUSZA!

W ramach projektu będzie możliwość skorzystania z:

• szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wolontariatu (8 godz.);
  • szkolenia "Asystent osoby niepełnosprawnej" (40 godz.);
  • pracy w ramach wolontariatu w Domu Pomocy Społecznej (15 godz.).
ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ:

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu
ul. Dwrocowa 65,
tel./fax: (52) 357 62 15
fundacja@ekspert-kujawy.pl

Dom Pomocy Społecznej w Kawęczynie
Kawęczyn 4
tel./fax: (52) 351 24 79, (52) 351 24 94
dompomocy4@wp.pl
dpsparchanie@wp.pl

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji”.