Prośba o pomoc

3 października 2011

Fundacja Ekspert-Kujawy zwraca się z prośbą do wszystkich osób dobrej woli o udzielenie wsparcia finansowego na leczenie 32-letniej Iwony Wesołowskiej chorującej na stwardnienie rozsiane (SM).

Pani Iwona we wrześniu br. miała wykonany zabieg udrożnienia żył szyjnych w Klinice EUROMEDIC w Katowicach. Jednakże stan jednej z żył nie pozwolił na całościowe udrożnienie i przywrócenie prawidłowego przepływu krwi. Z uwagi na częściowy sukces zabieg musi zostać powtórzony. Przeprowadzenie takiego zabiegu kształtuje się na poziomie ok. 13.700,00 zł i nie jest on refundowany przez NFZ.
Fundacja wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi proszących o pomoc otworzyła konto bankowe, na które można wpłacać pieniądze z dopiskiem dla Pani Iwony Wesołowskiej.

NR KONTA: 38 2030 0045 1110 0000 0214 5740

Życie osób chorych na stwardnienie rozsiane bywa dramatycznie ciężkie, a doświadczenia chorobowe – niespotykane w innych schorzeniach. Chorzy wymagają nie tylko stałej opieki medycznej, ale także szerokiego wsparcia społecznego. Wspomniany zabieg pozwala odsunąć w czasie dotkliwe objawy związane z SM, a mianowicie wspomaga utrzymanie sprawności ruchowej.